Tulosta sivu

Koordinaattoreiden yhteystiedot

1. LAPPI

Rovaniemen kaupunki
Tero Rautio                  tero.rautio@rovaniemi.fi                   050 593 4019

 

2. POHJOIS-POHJANMAA

Haapajärvi, Kärsämäki - Jokilaaksojen Nuorten Tuki ry
Anne-Mari Teppo                annemari.teppo@snack.fi                       050 527 5503

 

3. KAINUU + KOILISMAA

Kajaanin kaupunki - Ristijärvi, Pyhäntä
Riika Ukonaho                   riika.ukonaho@kajaani.fi                        044 714 7667

 

4. POHJOIS-KARJALA

Joensuun Nuorisoverstas Ry
Jenni Turpeinen                  jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi          050 433 2006

 

5. POHJOIS-SAVO

Pielavesi, Monitaitoset ry
Ansku Kumpulainen            ansku.kumpulainen@monitaitoset.fi       040 124 3978

 

6. ETELÄ-SAVO

Pieksämäen kaupunki
Inka Luostarinen                  inka.luostarinen@pieksamaki.fi             044 799 5348

 

7. KESKI-POHJANMAA 

Kokkolan kaupunki
Pirita Kylmä                        pirita.kylma@kokkola.fi                           044 780 9267

 

8. ETELÄ-POHJANMAA + POHJANMAA

Seinäjoen kaupunki
Päivi Kandolin                     paivi.kandolin@seinajoki.fi                      044 743 4174

 

9. KESKI-SUOMI

Äänekosken kaupunki
Pauliina Koljonen                pauliina.koljonen@aanekoski.fi               040 011 5258

 

10. PIRKANMAA

Ruoveden kunta
Tuomas Kärki                      tuomas.karki@ruovesi.fi                          044 787 1313

 

11. SATAKUNTA

Kokemäen kaupunki
Tiia Laine                            tiia.laine@kokemaki.fi                             040 488 6169

 

12. VARSINAIS-SUOMI

Turku, Valo-Valmennus
Tommi Grönroos                tommi.gronroos@valo-valmennus.fi            040 636 1334                 

 

13. ETELÄ-KARJALA + KYMENLAAKSO 

Kouvolan kaupunki
Sonja Lindroos                    sonja.lindroos@kouvola.fi                      040 483 1954

 

14. KANTA- + PÄIJÄT-HÄME

Hausjärvi, HYRIA säätiö
Jenni Aaltonen                  jenni.aaltonen@hyria.fi                             050 379 6478

 

15. UUSIMAA

Hyvinkää, HYRIA säätiö
Olli Saarinen                    olli.saarinen@hyria.fi                        040 330 5298

 

16. PK-SEUTU (Espoo, Kirkkonummi, Kauniainen, Helsinki, Vantaa)

Helsingin kaupunki
Heini Hakulinen                 heini.hakulinen@hel.fi                             040 681 6823

 

17. Koordinator för svenskspråkigt uppsökande ungdomsarbete (Södra, Sydvästra, Västra och Inre Finland)
     
Ruotsinkielinen etsivän nuorisotyön koordinaatio (Etelä-, Lounais- Länsi- ja Sisä-Suomi)

Jakobstad, Musikcafé After Eight
Camilla Sjöskog                camilla@aftereight.fi                               044 705 4678